Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Gorąco

Główne zdjęcie
Dzieci bawią się w bramkach wodnych na Starym Rynku w Łomży

32,6°C taką temperaturę zmierzyły we wtorek o godz. 15.00 urządzenia pomiarowe IMGW na stacji w podłomżyńskim Marianowie. W Łomży było cieplej. Stacja meteo Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego po godz. 15.30 wskazywała nawet 33,9°C. I choć jest gorąco do miejskiego rekordu ciepła brakuje kilka stopni...

Maksymalna temperatura powietrza zarejestrowana w Łomży wynosiła 36,8°C. Co ciekawe choć najcieplejszym miesiącem w roku jest lipiec, rekord ciepła został ustanowiony w sierpniu 2013 roku. W lipcu najwyższa zanotowana w mieście temperatura wynosiła 36,6°C i było to w 1994 roku. 

Kolejną ciekawostką są letnie rekordy zimna. W sierpniu 1998 roku temperatura w Łomży spadła do -2,2°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę