Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek w Chojnach

Przed godz. 8.00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w Starych Chojnach na drodze Łomża - Ostrołęka. Po zderzeniu ciężarówki z osobówką zginęła jedna osoba. Przez ponad trzy godziny droga była całkowicie zablokowana, teraz jest już przejezdna.

Z pierwszych informacji wynika, że do wypadku doszło gdy, samochód osobowy marki toyota yaris wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod ciężarówkę jadącą w kierunku Łomży. Po uderzeniu osobówka została odrzucona kilkadziesiąt metrów. Niestety na miejscu zginął jej kierowca.

W Chojnach natychmiast pojawiły się służby ratunkowe pogotowia ratunkowego, straży pożarnej i policji. Droga Łomża - Ostrołęka była całkwicie zablokowana w obu kierunkach do gdz. 11.30. Samochody jadące do Ostrołęki były kierowane na objazdy już w Łomży. Osobowe mogły jechać przez Nowogród i Miastkowo, a dla ciężarowych wyznaczono objazd przez Ostrów Mazowiecką.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę