Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pogoda się popsuje

Synoptycy nie mają wątpliwości – pogoda nam się trochę popsuje. Dziś w regionie zachmurzenie duże, okresami opady deszczu, a miejscami burze możliwe także z gradem. W czasie burz może spaść od 20 do 30, a lokalnie nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni a wiatr w porywach do 70 km/h. Burzowa atmosfera utrzyma się do późnego wieczora, a Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB nadał zjawisku pierwszy stopień zagrożenia. Mimo to ciepło – temperatura maksymalna od 24°C do 26°C.

W nocy też zachmurzenie duże i przelotne opady deszczu, miejscami również burze, ale już ze znacznie słabszymi opadami. Jutro ma być chłodniej - temperatura maksymalna od 19°C do 21°C, zachmurzenie duże i przelotne opady deszczu


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę