Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wakacje z Galerią Bursztynową

W tym roku również nie mogło zabraknąć wakacyjnych atrakcji dla najmłodszych w Galerii Bursztynowej. Centrum handlowe zaprasza do udziału w imprezie wszystkie dzieci wraz z opiekunami w niedzielę, 30 lipca.

Na najmłodszych czekać będzie pokaz robotów oraz warsztaty z robotyki. Ponadto, wszystkie dzieci, które odwiedzą w tym dniu centrum handlowe, będą mogły zrobić magiczne kuferki na swoje wakacyjne skarby.

To nie koniec atrakcji! Galerię Bursztynową odwiedzi także garncarz z prawdziwego zdarzenia, który na kole garncarskim pokaże jak wytoczyć przeróżne naczynia z gliny. Na maluchów będą czekać również zabawy z klockami.

Galeria Bursztynowa zaprasza do udziału w wakacyjnych atrakcjach w niedzielę 30 lipca od godziny 12.00.

Galeria Bursztynowa


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę