Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńscy żołnierze pojadą na misję do Iraku

Sześciu żółnierzy - chorążych i podoficerów z Pierwszego Łomżyńskiego Batalionu Remontowego wyjedzie do Iraku w ramach V kontyngentu wojska polskiego. Zanim wszyscy zostaną uroczyście pożegnani 4 lipca w Rzeszowie, w Łomży bardziej kameralnie pożegnali ich dziś dowódcy, koledzy i władze miasta. Jak zaznacza szef sztabu łomżyńskiej jednostki, mjr Ryszard Nawrocki wszyscy wyjeżdżający to ochotnicy, którzy postanowili sprawdzić się w innych warunkach.

Specjalnie na potrzeby ich i pozostających w kraju rodzin w łomżyńskiej jednostce zestawiono już telefoniczne i internetowe łącza, pozwalające na bezpośredni kontakt z iracką bazą. Jest to już ostatni polski kontyngent w Iraku. Jego misja zakończyć ma się z końcem tego roku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę