Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Pogodna na weekend

W sobotę przez cały dzień w regionie zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Możliwe słabe przelotne opady deszczu, zwłaszcza na krańcach południowych województwa. Temperatura do 25°C i słaby wiatr północno-wschodni.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane, po południu wzrastające do dużego, aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu, miejscami burz. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Temperatura maksymalna od 24°C do 26°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W czasie burz porywy do 65 km/h.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę