Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Korek na drodze do Łomży

Po kilkadziesiąt minut stoją w korkach kierowcy usiłujący dojechać do Łomży lub wyjechać z miasta drogą krajową nr 61 w kierunku Grajewa. W okolicach Marianowa i Kisielnicy od wczoraj trwa remont nawierzchni jezdni. W związku z tym z ruchu wyłączony jest jeden pas, a samochody w obie strony przepuszczane są wahadło. Rafał Malinowski z GDDKiA w Białymstoku mówi, że to niewielki remont cząstkowy jezdni i że prace mają zostać zakończone w piątek.

Ruchem sterują ręcznie pracownicy firmy wykonującej na zlecenie GDDKiA w Białymstoku prace remontowe. Wczoraj pracowano w Kisielnicy przy skrzyżowaniu drogi kranowej nr 61 i z DK nr 63 w kierunku Kolna. Dziś robotnicy wymieniają nawierzchnie jezdni w okolicy Marianowa na odcinku około 100 metrów. Po obu stronach tworzą się długie korki samochodów oczekujących na przejazd. Jak przekazuje jeden z kierowców przejazd przez Marianowo w kierunku Łomży zajął mu ponad 20 minut.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę