Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Ronda zamiast krzyżówek

Główne zdjęcie
schemat przebudowy węzła
Polowa - Szosa Zambrowska

Niemal półtorej miliona złotych będzie kosztowała przebudowa dwóch skrzyżowań w centrum Łomży. Prace remontowe właśnie ruszają. W miejscu dwóch oddalonych od siebie o niespełna 100 metrów skrzyżowań przy ulicach Polowa, Giełczyńska, Szosa Zambrowska i Zawadzka powstaną dwa ronda. Po zakończeniu prac - za pięć miesięcy - przejechanie przez ten węzeł ma być łatwiejsze, póki co łomżyńskich kierowców czekają objazdy i korki.

Zapowiadana od dawna przebudowa może wreszcie ruszyć, bo radni w środę przesunęli na nią brakujące 136 tys zł. Przetarg na modernizację węzła za 1 mln. 457 tys 300 zł wygrało Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego z Łomży – to ta sama firma, która dziś remontuje skrzyżowanie Alei Legionów z ulicą Sikorskiego. Przebudowa skrzyżowań w ronda potrwa do końca listopada, ale największe utrudnienia w poruszaniu się po mieście kierowców czekają na przełomie lipca i sierpnia – łącznie z zamknięciem drogi dla ruchu.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę