Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Kredyt na długi

Główne zdjęcie
Zestawienie miejskich kredytów i pożyczek według stanu na 30. kwietnia 2017 r.

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej przedstawił najkorzystniejszą ofertę na udzielenie miastu Łomży 10 milionów złotych kredytu, które władze miasta chcą wydać przede wszystkim na spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek. Pieniądze wraz z odsetkami miasto ma oddać w ciągu 13 lat. Koszty kredytu do 2030 roku oszacowano na ponad 2,37 mln zł.

O możliwość udzielania miastu Łomża kolejnego kredytu rywalizowały cztery banki. Z 10 mln zł, które władze miasta mają wykorzystać do końca tego roku, gro środków - aż 9 mln 425 tys. 680 zł - ma być na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek przez Łomżę. Kredytów miasta ma sporo. Z dokument przedstawionych bankom w trakcie procedury przetargowej wynika, że na koniec kwietnia Łomża była zadłużona na ponad 111 000 000 zł. To łączna suma kilkunastu kredytów, z których najstarsze są z 2009 roku, a ostatnie mają być spłacane do 2030 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę