Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Posypały się mandaty

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

80 mandatów karnych wystawili łomżyńscy policjanci w ciągu dwóch dni. W miniony weekend mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży przeprowadzili na terenie miasta i powiatu działania pod nazwą „Prędkość”.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska, funkcjonariusze nadzorowali między innymi ruch na głównych ciągach komunikacyjnych w regionie i prowadzili kontrole prędkości w miejscach wskazywanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podczas dwudniowej akcji skontrolowali ponad 140 pojazdów i kierowców. W 83 przypadkach kontrola drogowa wiązała się z przekroczeniem dozwolonej przepisami prędkości, a w czterech – niekorzystania przez kierujących z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. 
Mundurowi przypominają, że nadmierna lub niedostosowana do warunków drogowych prędkość, to najczęściej występująca przyczyna wypadków drogowych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę