Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 01.07.2005

Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa dziękuje sponsorom udanego Spotkania Piknikowego:
- BROWAR ŁOMŻA
- DANTEX
- RAMPA & VIP
oraz Panu Tadeuszowi Wałkuskiemu “za dodatkowe wzmocnienie” imprezy.

Naszym zdaniem było to bardzo dobre spotkanie środowisk gospodarczych skupionych w Forum Gospodarczym Łomży. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich tych, którzy znaleźli się na tej imprezie integracyjnej, zaś tych, którzy nie mogli przybyć informujemy, że kolejna będzie niebawem. Ilość uczestników wczorajszego spotkania pokazała, iż jest to ważny element jednoczący środowisko gospodarcze naszego miasta i powiatu.

Juz w poniedziałek zapraszamy Państwa na nasza stronę internetową: www.iph.lomza.pl , gdzie będą zamieszczone zdjęcia z czwartkowego spotkania w klubie RAMPA & VIP.


Z poważaniem
Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę