Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Ukradł 5 butelek z alkoholem...

20-letni mieszkaniec Łomży wziął z półek w sklepie 5 butelek z alkoholem, po czym nie płacąc za nie, ruszył w kierunku wyjścia po drodze odpychając interweniującą pracownicę sklepu. Młody mężczyzna uciekł, ale długo się nie cieszył.

Jak podaje policja do zdarzenia doszło w środę. Za alarmowani policjanci szybko zatrzymali podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa jak się okazało 20-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a wczoraj usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Będzie za to odpowiadał przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę