Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Komisarz Niewiadomski

Główne zdjęcie
Krzysztof Niewiadomski

Krzysztof Niewiadomski, działacz PiS z Łomży, został wczoraj powołany przez premier Beatę Szydło na osobę pełniącą funkcję burmistrza Nowogrodu. Stanowisko będzie pełnił do czasu wyboru przez mieszkańców nowego burmistrza. Dotychczasowy burmistrz Józef Piątek zmarła 5. czerwca br. Wybory odbędą się w pierwszą niedzielę września.

- Nie zamierzam kandydować na burmistrza Nowogrodu – mówi Krzysztof Niewiadomski. - Liczę, że nowego burmistrza uda się wybrać już w pierwszej turze wyborów, a wówczas moja praca w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie powinna zakończyć się ok. 7. września. Jeśli potrzebna będzie druga tura wyborów to przedłuży się to do ok. 20. września – ocenia Niewiadomski. 
Krzysztof Niewiadomski ukończył studia pedagogiczne i prawnicze. Pracował w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży, a po likwidacji województwa został kierownikiem łomżyńskiego biura Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Później m.in. był zastępcą burmistrza w Jedwabnem, doradcą wiceministra MSWiA Jarosława Zielińskiego oraz zastępcą dyrektora ds. służb mundurowych Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Białymstoku. Ostatnio pełnił funkcję członka zarządu Pracowniczego Towarzystwa Emerytalnego „Nowy Świat” S.A. W Warszawie. To spółka córka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
- W związku z otrzymaniem od Pani premier powołania na tzw. komisarza w Nowogrodzie złożyłem rezygnację z pracy w PTE Nowy Świat – mówi Niewiadomski.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę