Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Masz zespół? Zagraj na Łomża Blues Rock Festiwal 2017!

Za dwa miesiące startuje Łomża Blues Rock Festiwal! Impreza rozpocznie 15. września na Starym Rynku koncertem zaprzyjaźnionych grup muzycznych. Wydarzenie wpiszę się jednocześnie w łomżyńskie obchody Polskiego Dnia Bluesa. Następnego dnia festiwal przeniesie do Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, gdzie odbędzie się konkurs zespołów wykonujących muzykę "na żywo". W puli nagród na zwycięzców czeka 3 000 zł. Dodatkową nagrodą dla najlepszej grupy jest występ w koncercie finałowym przed Grzegorzem Kapołką, gwiazdą tegorocznej edycji Łomża Blues Rock Festiwal. Nie może zabraknąć tam Waszego zespołu!

Aby wziąć udział w festiwalu wystarczy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia i przesłać materiał demo do organizatora na adres: lomzabluesrock@wp.pl. Do udziału w konkursie mogą przystąpić grupy, które: grają muzykę różnych gatunków "na żywo". Wykonują muzykę z wykorzystaniem instrumentów w klasycznej formie (perkusja, bas, oraz inne instrumenty). Nie posiadają w swoim dorobku artystycznym oficjalnie wydanych nagrań autorskich, a także kontraktów podpisanych z firmami fonograficznymi. Zainteresowane zespoły mogą zgłaszać się do 25.08.2017 roku. Wszystkie kwestie formalne dotyczące udziału w imprezie zostały opisane w regulaminie.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 16 września 2017 r. na scenie Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich u. Sadowa 12a w Łomży.  Organizator zapewnia podstawową wersję perkusji (stopę, „blachy” oraz werble uczestnicy zabezpieczają we własnym zakresie), wzmacniacz basowy, 2 wzmacniacze gitarowe i instrument klawiszowy. Pytania dotyczące udziału w konkursie można kierować mailowo: yaniu@wp.pl lub telefonicznie 604 503 374. Więcej informacji na oficjalnym fanpage festiwalu: https://www.facebook.com/lomzabluesrock/

Łomża Blues-Rock Festiwal organizują: Nieformalne Środowisko Muzyków Łomżyńskich, Federacja dla Łomży, oraz inne instytucje i ludzie dobrej woli. Festiwal finansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Urząd Miasta Łomża. Sponsor Główny Marka Łomża,  Patronat Honorowy Prezydent Miasta Łomża, Polskie Stowarzyszenie Bluesowe. Partnerzy wspierający: MDKŚT w Łomży, Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, MOSiR. Patronat medialny: Polskie Radio Białystok, 4lomza.pl. Więcej informacji na oficjalnym fanpage festiwalu: https://www.facebook.com/lomzabluesrock/

Link do karty zgłoszeniowej i regulaminu festiwalu

 

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę