Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Kolna

W okolicach Rogienic Wielkich doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Prawdopodobnie trzy osoby zostały ranne. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych. Droga krajowa nr 63 Kisielnica – Kolno w miejscy wypadku jest całkowicie zablokowana. Samochody osobowe jadące od Łomży mogą kierować się na objazd przez Górki Sypniewo na Rogienice lub Kobylin na Mały Płock, a ciężarowe przez Stawiski na Kolno.

Do wypadku doszło kwadrans przed godz. 15. Zderzyły się dwa samochody osobowe toyota i audi. Z pierwszych informacji wynika, że oba samochody jechały w kierunku Kolna. Prawdopodobnie audi zatrzymało się, a toyota z dużą siłą uderzyła w jego tył. Joanna Makarewicz z KPP w Kolnie informuje, że są trzy osoby poszkodowane, które zostały zabrane do szpitala. Prawdopodbnie wszyscy jechali w audi. Nie wiadomo jakich obrażeń doznali.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę