Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jest bezpieczniej

Spada liczba przestępstw kryminalnych i wykroczeń, mniej jest także wypadków drogowych. Łomżyńscy policjanci podsumowali pół roku swojej pracy. Okazuje się, że w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego niemal wszystkiego złego jest mniej. W ciągu sześciu miesięcy 2005 roku zaistniało o ponad 200 przestępstw mniej niż w pierwszym półroczu 2004 roku. Liczba przestępstw kryminalnych - w tym tych najgroźniejszych – spadła o 1/3.

Policjanci podkreślają, że zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców to główny cel pracy policji na najbliższe trzy lata. Dotyczy on zarówno policjantów w Łomży jak i całym kraju.
Ze statystyk policyjnych wynika, że mieszkańcy Łomży powinni już odczuwać na własnej skórze poprawę bezpieczeństwa. W pierwszych 6 miesiącach roku jest mniej niż w roku ubiegłym także wykroczeń. Tylko w kategorii “przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu” ich liczba spadła trzykrotnie.
Niemniej zdaniem specjalistów rzeczywiście poczujemy się bezpiecznie dopiero wtedy, gdy po ulicach i drogach nie będą jeździć pijani kierowcy, nikogo nie będą zaczepiać grupki wyrostków, i nikt pijany nie będzie leżał gdzieś na trawniku czy przy sklepie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę