Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pechowy złodziej

30-latek usiłował prawdopodobnie okraść rolników z gminy Szepietowo. Skradającego się nocą z latarką dostrzegli domownicy, a gdy chcieli ująć intruza ten uciekając wbiegł do obory i w ciemnościach uderzył głową w jeden z wystających elementów rurociągu dojarki, po czym stracił przytomność. Ujęty przez gospodarzy mieszkaniec tej samej gminy dobrze znany jest policjantom. Najpierw trafił jednak do szpitala na badania, a po nich do aresztu, gdzie czeka na prokuratorskie zarzuty.

Jak podaje policja wczoraj nocą  około godziny 1.30 dyżurny wysokomazowieckiej komendy wczoraj (10.07) otrzymał informację o usiłowaniu dokonania kradzieży w jednym z gospodarstw w gminie Szepietowo. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli ujętego przez domowników domniemanego sprawcę usiłowania kradzieży. Z ich przekazu wynikało, że gospodarze przez okno zauważyli na podwórzu nieznanego mężczyznę, który oświetlał latarką drzwi zabudowań gospodarczych. Gdy wyszli z domu i zbliżyli się do intruza, zauważyli u niego w dłoni przedmiot przypominający paralizator. Mężczyzna na ich widok wbiegł do obory i tam w ciemnościach uderzył głową w jeden z wystających elementów rurociągu dojarki i stracił przytomność. Przy mężczyźnie zgłaszający odnaleźli widziany wcześniej paralizator oraz worek z ukradzionymi elektronarzędziami na sumę około 2000 złotych. 
Ujęty przez gospodarzy mieszkaniec gminy Szepietowo został przekazany w ręce wysokomazowieckich policjantów, którzy udali się z nim do szpitala, skąd po przeprowadzonych badaniach został przewieziony do policyjnego aresztu. Policji podają, że zatrzymany 30-latek dobrze jest im znany i że jutro zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Wysokiem Mazowieckiem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę