Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Paliwo plus

Główne zdjęcie
źródło: www.facebook.com/ktruskolaski

- Dziś podczas briefingu mówiłem o planowanej podwyżce cen paliw, którą chce wprowadzić rząd – chwali się na swoim profilu na Facebooku poseł Nowoczesnej Krzysztof Truskolaski mówiąc o projekcie ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych oraz o zmianie niektórych innych ustaw, który do Sejmu wniosła grupa 65 posłów. - Warto zauważyć, że dwójka posłów PiS w województwa podlaskiego podpisała się pod projektem tej ustawy! - napisał Truskolaski i załączył obrazek tytułując go Paliwo plus.

Poseł Truskolaski przekonuje, że wraz z paliwem podrożeje wszystko, bo bardziej kosztowny będzie transport towarów do sklepów. 
- PiS coraz śmielej sięga do kieszeni obywateli, żeby finansować swoje obietnice i programy, które nie mają pokrycia w budżecie – uważa poseł Nowoczesnej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę