Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Poniedziałek piękny, a później ma się popsuć

Dziś słonecznie i ciepło. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW na cały dzień prognozują zachmurzenie małe i umiarkowane i temperaturę powietrza w Łomży do 27°C w cieniu. Po południu i wieczorem na południu województwa, okresami wzrost zachmurzenia do dużego i tam miejscami przelotne opady deszczu oraz możliwe burze, w czasie których wiatr w porywy będzie osiągał prędkość do 65 km/h. W nocy chmury obejmą także pozostałą część regionu i przyniosą przelotne opady deszczu, a miejscami burze z możliwymi opadami gradu.

Prognozowana wysokość opadów, zwłaszcza w czasie burz, do 20 litrów wody na ametr kwadratowy powierzchni ziemi. Jutro w ciągu dnia jeszcze ciepło – w regionie od 24°C do 26°C oraz zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu i miejscami burze z możliwymi opadami gradu. Wówcas może spaść do 15 mm deszczu, a wiatr w porywach ma siegać do 70 km/h. Kolejne dni mają być już chłodniejsze – z temperaturami maksymalnymi w granicach 20°C i codziennie możliwe przelotne opady deszczu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę