Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Empik inaczej... trafił do Łomży

Do Łomży wchodzi nowa księgarnia należąca do Grupy Empik. W Galerii Łomża od kilku lat działa „klasyczny” salon, a od dziś w Galerii Veneda rusza zupełnie inna księgarnia z tej grupy. W Mole Mole mają być niemal wyłącznie książki bez kubków i innych wynalazków, które oferują salony Empik.

Mole Mole to zupełnie nowy koncept sklepu wykreowany w ramach Grupy Empik. Ma być w nich kameralnie i przytulnie. Księgarnie są niewielkie - do 200 m2 powierzchni - i oferują wyłącznie książki i uzupełniający asortyment artykułów do pakowania. Od salonów Empik różni je również  architektura, wystrój, kodu kolorów. Sieć zachwala, że w Mole Mole, ma być atmosfera dawnej księgarni w nowoczesnym wydaniu i obsługa prawdziwych ekspertów, którzy sami lubią czytać...

W nowej łomżyńskiej księgarni Mole Mole w związku z jej otwarciem przez cały weekend jest promocja na całą ofertę książkową - druga książka 50% taniej


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę