Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Kolejny zatrzymany za wysadzenie bankomatu

Główne zdjęcie
Wysadzony bankomat w Grabowie (fot. KWP Białystok)

Policjanci poinformowali o zatrzymaniu kolejnego mężczyzny w związku z dokonaną przy pomocy ładunku wybuchowego próbą kradzieży z włamaniem do bankomatu w Grabowie. To 32-latek, który, podobnie jak zatrzymany wcześniej 26-latek, jest mieszkańcem województwa warmińsko-mazurskiego.

Do skoku na bankomat w Grabowie doszło w sobotę wcześnie rano. Około godziny 5.30 dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że najprawdopodobniej doszło do włamania, a wysłany na miejsce patrol ustalił, że sprawca usiłował sforsować zabezpieczenia bankomatowe przy pomocy ładunku wybuchowego, ale samo urządzenie nie zostało opróżnione. 
Jeszcze tego samego dnia zatrzymano 26-letniego mieszkańca powiatu piskiego, któremu przedstawiono zarzut usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem i uszkodzenia bankomatu, a Sąd Rejonowy w Łomży aresztował go tymczasowo na 3 miesiące. Dziś policja poinformowała o zatrzymani drugiego mężczyzny – 32-latka z województwa warmińsko-mazurskiego podejrzewanego o współudział „w skoku” na bankomat. Mężczyzna dwie noce spędził w policyjnym areszcie, a wczoraj usłyszał zarzuty. 
- Decyzją Prokuratury Rejonowej w Kolnie otrzymał sankcję w postaci dozoru policyjnego i za poręczeniem majątkowym został zwolniony – poinformowała policja.

Sprawcy „skoku” na bankomat w Grabowie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę