Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wielu chętnych na fotel dyrektora szpitala

Główne zdjęcie
Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łomży

W ramach konkursu na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łomży wpłynęło 11 ofert: 7 z województwa podlaskiego, 3 z województwa mazowieckiego i 1 z województwa warmińsko-mazurskiego – podaje Urszula Arter, rzecznik prasowy marszałka województwa podlaskiego.

Przypomnijmy, konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łomży ogłoszono 21.06.2017, po wcześniejszej rezygnacji złożonej przez ówczesnego dyrektora wojewódzkiego szpitala w Łomży Krzysztofa Bałatę. 
Z 11 chętnych najlepszego wskazać ma 6-osobowa komisja konkursowa powołana przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku. Jej posiedzenie zaplanowano na przyszły piątek. Po przesłuchaniu kandydatów komisja wybierze osobę, którą następnie zarekomenduje przed Zarządem Województwa Podlaskiego, który powołuje i odwołuje dyrektora szpitala w Łomży. Nowy dyrektor ma otrzymać kontrakt na 6 lat.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę