Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Po wypadku zablokowany przejazd przez Zbójną

Jedna osoba została ranna po wypadków dwóch samochodów osobowych w Zbójnej. Do zderzenia doszło ok. 9.30 o okolicy Urzędu Gminy. Na miejscu pracują jeszcze służby ratunkowe. Droga wojewódzka nr 645 prowadząca przez tę miejscowość jest zablokowana.

W wypadku w Zbójnej uczestniczyły samochody osobowe marki mitsubishi i fiat. Ranna osoba, którą karetka pogotowia zabrała do szpitala w Łomży jechała w fiacie. Na razie nie wiadomo jak poważne są jej obrażenia.
Po wypadku zablokowany jest przejazd przez Zbójną drogą wojewódzka nr 645. Na miejscu są jednostki straży pożarnej i policji, która wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę