Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Kino Woodego Allena

Od piątku startuje w Łomży Letnie Kino Plenerowe. W ogródku Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1. będzie można oglądać filmy Woodego Allena. Przez całe wakacje ma być wyświetlonych 8 jego filmów, a pierwszym pokazywanym będzie komedia romantyczna „Zakochani w Rzymie”.

Woody Allen jest jednym z najoryginalniejszych artystów współczesnego kina. Jego obrazy zdobyły ponad 60 nagród w tym także te najważniejsze – cztery Oskary i dwa Złote Globy. Allen wygrywał też konkursy filmowe m.in. w Cannes, Wenecji i Berlinie.
„Zakochani w Rzymie” to film z 2012 roku, ew którym obok reżysera Woody Allena zagrali także Penelope Cruz, Greta Gerwig, Ellen Page, Alec Baldwin czy Roberto Benigni. 

Wszystkie – za wyjątkiem jednego w niedzielę 16. lipca na Starym Rynku w Łomży - seanse Letniego Kina Plenerowego będą odbywać się w piątki w ogródku Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1. 
Harmonogram filmów: „Zakochani w Rzymie” (7.07. godz. 21.30), „Vicky Cristina Barcelona” (niedziela 16.07. godz. 21.30 Stary Rynek),  „Blue Jasmine” (21.07. godz. 21.30), „Życie i cała reszta” (28.07. godz. 21.00), „O północy w Paryżu” (4.08. godz. 21.00), „Co nas kręci co nas podnieca” (11.08. godz. 21.00), „Magia w blasku księżyca” (18.08. godz. 21.00), „Śmietanka towarzyska” (25.08.)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę