Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Pogoda mało letnia

Lipiec to zwykle najcieplejszy miesiąc w roku. Średnia temperatura powietrza w ciągu dnia w Łomży wynosi 24,5°C, a najwyższa z dotychczas zanotowanych wynosiła 36,6°C – w cieniu. Tak było w 1994 roku i na razie nic nie zapowiada, że w tym roku uda się zbliżyć do rekordu. Synoptycy na najbliższe dni zapowiadają do 20°C, a do tego zachmurzenie duże i przelotne opady deszczu. Dziś po południu możliwe są burze.

Zimne zapowiadają się także noce. Tej najbliższej temperatura minimalna ok. 10°C, a kolejnej może spaść w regionie jedynie do 5-8°C.

Synoptyczna prognoza pogody na kilka najbliższych dni nie wskazuje, że szybko dotrą do nas letnie upały. I choć w czwartek i piątek chmur ma być mniej i w ciągu dnia nie powinno padać, to na termometrach w najcieplejszych momentach dnia tylko nieco powyżej ok. 20°C. Także najbliższy weekend ma być podobny.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę