Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Wybory w ostatnią niedzielę wakacji

Przedterminowe wybory burmistrza Nowogrodu odbędą się 3 września - w ostatnią niedzielę wakacji. Tak zakłada projekt rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów, który opublikowano w BIP MSWiA. To premier Beata Szydło formalnie musi ogłosić wybory. Zgodnie z uzasadnieniem projektu nastąpi to najpóźniej 12. lipca.

Przedterminowe wybory burmistrza Nowogrodu muszą się odbyć, bo dotychczasowy burmistrz Józef Piątek zmarł na początku czerwca. W opublikowanym projekcie rozporządzenia, poza datą wyborów, jest też cały kalendarz wyborczy, czyli określone terminy do których należy wykonać stosowne czynności. Jednym z pierwszych z nich jest termin do kiedy należy powiadomić Komisarza Wyborczego w Łomży o utworzeniu komitetu wyborczego - 26 lipca 2017 r. Sami kandydaci na burmistrza maja być zgłaszani do Miejskiej Komisji Wyborczej do 11. sierpnia do północy. Do 21. sierpnia mają być powołane obwodowe komisje wyborcze, a wybory odbędą się 3. września w godzinach od 7.00 do 21.00.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę