Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Weekend będzie mokry

Dziś temperatura maksymalna od 21°C do 24°C i przez cały dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami oraz przelotne opady deszczu. Po południu według synoptyków nad regionem ponownie możliwe są burze, a wiatr w porywach może osiągać prędkość 65 km/h. Także cały weekend zapowiada się mokry.

W sobotę podobnie jak dziś nad regionem ma się utrzymywać zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu, oraz możliwe burze z porywistym wiatrem. Temperatura maksymalna od 20°C do 23°C. W niedzielę jeszcze chłodniej – max. od 18°C. Zachmurzenie duże, słabe opady deszczu, i bardziej wietrznie niż dziś i jutro.

Pogoda ma się nieco poprawić po niedzieli, choć na pełne słońca dni i letnie upały w najbliższym czasie nie ma szans.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę