Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Siedem letnich sparingów ŁKS-u

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami trenera Jerzego Engela łomżyńska jedenastka przez wakacje będzie się przygotowywała do walki o II ligę. Łomżanie treningi wznowią już 4 lipca. W planie jest siedem gier.

Wszystkie mecze sparingowe zaplanowano poza Łomżą. Pierwszy już 6 lipca w Ciechanowie. Przeciwnikiem łomżan będzie jedenastka Polonii Warszawa. Trzy dni później - 9 lipca w planie jest sparing w Straszęcinie z Jagiellonią. Łomżanie są też wstępnie umówieni na spotkanie z Legią w Warszawie (17 lipca), Radomiakiem Radom (20 lipca) oraz Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie (23 lipca). ŁKS zmierzy się też w Ostrołęce z tamtejszą czwartoligową Narwią (30 lipca), a w Suwałkach z Wigrami (6 sierpnia).
Międzyczasie - od 11 do 20 lipca - podopieczni Engela wyjadą na dziesięciodniowe zgrupowanie do Białej Podlaskiej.

Same rozgrywki ligowe ruszą 13 sierpnia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę