Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Gorąco i burzowo

W ciągu dnia temperatura powietrza w cieniu może przekroczyć dziś 30°C. Synoptycy na czwartek prognozują też przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. W czasie burz może spaść do 30 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a wiatr w porywach osiągnie do 85 km/h. Nocą, gdy nad regionem przechodziły burze, spadło w okolicach Łomży ok. 17,5 litra wody, a w Dobrymlesie ponad 33 litry, a w Ptakach 37. Prędkość wiatru dochodziła do 35 km/h.

Burzowa atmosfera będzie utrzymywała się także na początku nocy, ale opady jak i prędkość wiatru mają być już znacznie niższe. Także temperatura powietrza znacząco spadnie od 15°C do 17°C.

W piątek w regionie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, możliwe burze, a temperatura nie przekroczy 23°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę