Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Drogowcy na Piłsudskiego

Główne zdjęcie
Wyjazd z ul. Broniewskiego na Al. Piłsudskiego dotychczas był możliwy w prawą i lewą stronę, a po prowadzonej obecnie przebudowie będzie możliwy tylko w prawo.

Niedawno przed skrzyżowaniem Al. Piłsudskiego z Al. Legionów wykonano miejsce do nawracania samochodów, a teraz drogowcy z MPGKiM mają przebudować skrzyżowanie Al. Piłsudskiego z ul. Broniewskiego, tak by z tej drugiej ulicy możliwy był tylko skręt w prawo. Prace mają potrwać dwa dni, a w tym czasie jeden pas na Al. Piłsudskiego będzie wyłączony z ruchu.

Dotychczas wyjazd z Broniewskiego w Al. Piłsudskiego był możliwy w obie strony. Aby wjechać na pas do jazy w kierunku Ronda Solidarności kierowcy musieli przejechać przez dwa pasy ruchu na jezdni prowadzącej w przeciwnym kierunku. Tu też często dochodziło do kolizji. Teraz z ul. Broniewskiego kierowcy na Piłsudskiego będą mogli skręcać tylko w prawą stronę, a ci którzy będą chcieli jechać w lewo – w kierunku Ronda Solidarności i szpitala, po przejechaniu ok. 50 metrów w kierunku Al. Legionów, będą mogli zawrócić na przygotowanej już nawrotce. Drogowcy mają nadzieję, że takie rozwiązanie sprawi, że ruch w tym miejscu będzie bardziej bezpieczny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę