Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Będzie remont Zjazdu

Główne zdjęcie
Ul. Zjazd

Ulica Zjazd to najbardziej obciążana ruchem ulica w Łomży. Prowadzi do Piątnicy i nią przebiegają dwie drogi krajowe nr 61 i 63. Ta pierwsza jest drogą tranzytową, którą jadą ciężkie tiry od i z państw nadbałtyckich, skutecznie niszcząc ulicę. Dotychczas ulica Zjazd była zazwyczaj regularnie łatana, a większe remonty dotyczyły tylko jej krótkich fragmentów. I teraz szykuje się większy remont. Łomża otrzymała 777 tys. zł z tzw. rezerwy mostowej Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa na modernizację ul. Zjazd.

Prace mają być prowadzone od Placu Kościuszki do mostu na Narwi, czyli na odcinku ok. 1,7 km, oczywiście z wyłączeniem fragmentów ulicy remontowanych już wcześniej. Jak przekazuje Grzegorz Daniluk z ratusza, tegoroczny remont obejmie nawierzchnię jezdni, chodników wraz z miejscową wymianą zniszczonych krawężników, wymianę barier drogowych. Poza tym powstanie ścieżka rowerowa na odcinku od WORD-u do przejścia do MPWIK-u i poszerzony zostanie chodnik po prawej stronie ulicy. Roboty potrwają do końca listopada.

Miejscy urzędnicy prace wyceniają na ok. 1 mln 862 tys zł. Na razie nie wiadomo kiedy drogowcy rozpoczną pracę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę