Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dachowanie na 61

Prawdopodobnie jedna osoba została ranna po dachowaniu samochodu osobowego na drodze krajowej nr 61. Do wypadku doszło w okolicach wsi Górki Sypniewo między Piątnicą a Stawiskami. Na miejscu pracują służby ratunkowe, a ruch odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło ok. 15.15. Samochód osobowy marki honda jechał w kierunku Łomży. W pewnym momencie samochód zjechał na pobocze, ściął znak drogowy, odbił się od drzewa i dachował. Według pierwszych informacji w osobówce jechał tylko kierowca. Ekipa pogotowia ratunkowego udzielała mu pomocy. Na razie nie wiadomo jakich doznał obrażeń.

Na miejscu pracują także policjanci, którzy szczegółowo mają wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę