Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

28-latek z narkotykami

Ponad 15 gramów marihuany zabezpieczyli u 28-latka z Łomży. Mężczyznę zatrzymano w sobotę wieczorem po informacji, że w rejonie jednej z łomżyńskich ulic przebywa mężczyzna prawdopodobnie posiadający środki odurzające.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, która dziś poinformowała o zdarzeniu, na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zastali grupę młodych ludzi. Jeden z nich, na widok patrolu, zaczął zachowywać się w sposób nienaturalny. Jak się okazało, w kieszeni bluzy 28-latka policjanci ujawnili foliową torebkę z zawartością suszu roślinnego oraz małą wagę elektroniczną. Badanie testerem narkotykowym wstępnie wykazało, że ponad 15 gramów zabezpieczonego suszu jest marihuaną.
28-letni mieszkaniec Łomży spędził noc w policyjnym areszcie po czym usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara kilku lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę