Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Co uczeń może dać nauczycielowi

W środowisku szkolnym panuje powszechne przekonanie, że obdarowanie nauczyciela na koniec roku szkolnego, przez wszystkich uczniów w klasie, nie jest nieetyczne i to od bardzo dawna powszechne zjawisko. To dobry sposób na wyrażenie wdzięczności nauczycielowi za trud włożony w jego pracę.

Obdarowując docenianą osobę upominkiem, warto pomyśleć, żeby nie uszczęśliwiać go dziesiątym wiecznym piórem, czy kwiatami, które za chwilę zwiędną. W Warszawie i innych dużych polskich miastach absolutną furorę robią teraz upominki w postaci markowych świec zapachowych Yankee Candle, czy ręcznie zdobionych lamp katalitycznych oczyszczających powietrze, londyńskiej Ashleigh & Burwood. Takie perełki można od niedawna nabyć również w Łomży, w sklepie Gift Shop, na parterze budynku sklepu Jysk, w Parku Handlowym na alei Piłsudskiego 121.

Zachęcamy też do obejrzenia niektórych naszych modeli biżuterii srebrnej, pozłacanej, ze stali szlachetnej, oraz z kamieni półszlachetnych. Biżuterię cechuje nowoczesna stylistyka, często niepowtarzalność wzorów oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę