niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif
tekst płatny

Co uczeń może dać nauczycielowi

W środowisku szkolnym panuje powszechne przekonanie, że obdarowanie nauczyciela na koniec roku szkolnego, przez wszystkich uczniów w klasie, nie jest nieetyczne i to od bardzo dawna powszechne zjawisko. To dobry sposób na wyrażenie wdzięczności nauczycielowi za trud włożony w jego pracę.

Obdarowując docenianą osobę upominkiem, warto pomyśleć, żeby nie uszczęśliwiać go dziesiątym wiecznym piórem, czy kwiatami, które za chwilę zwiędną. W Warszawie i innych dużych polskich miastach absolutną furorę robią teraz upominki w postaci markowych świec zapachowych Yankee Candle, czy ręcznie zdobionych lamp katalitycznych oczyszczających powietrze, londyńskiej Ashleigh & Burwood. Takie perełki można od niedawna nabyć również w Łomży, w sklepie Gift Shop, na parterze budynku sklepu Jysk, w Parku Handlowym na alei Piłsudskiego 121.

Zachęcamy też do obejrzenia niektórych naszych modeli biżuterii srebrnej, pozłacanej, ze stali szlachetnej, oraz z kamieni półszlachetnych. Biżuterię cechuje nowoczesna stylistyka, często niepowtarzalność wzorów oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0