Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek w lesie

Na drodze szutrowej Motyka - Jeziorko ok. godz. 9:45 samochód osobowy zjechał z drogi szutrowej w lesie pomiędzy Motyka a Jeziorkiem i uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Ze wstepnych ustaleń wynika, że cztery osoby podróżowały autem Lexus od strony Motyki. Prawdopodobnie nadmierna prędkość na zakręcie sprawiła, że auto wypadło z drogi. Odbiło się od grubego drzewa i zatrzymało się. Dwie kobiety zostały przewiezione do łomżyńskiego szpitala.

Na miejscu pracują służby. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę