Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wędkarz odmówił zejścia na ląd

Nietypową akcję poszukiwawczą prowadzono nocą na Narwi koło Wizny. Zaangażowano policjantów i strażaków także z łodzią. Nocna akcja – jak przyznają strażacy – zakończyła się tylko połowicznym sukcesem.

Zdarzenie rozgrywało się około 22.30. Strażaków o pomoc poprosili policjanci, którzy nie mogli poradzić sobie z wędkarzem na łodzi, którego wzywali mundurowi, a on – jak przekazują strażacy – miła odmówić zejścia na ląd... Strażacy ruszyli na pomoc, ale wędkarz na łodzi się oddali. Nocne poszukiwania prowadzone były z wody i lądu. Po dłuższym czasie udało się odnaleźć łódź, ale wędkarza w niej nie było.
- Nasza interwencja związana była ze zgłoszeniem, zgodnie z którym nietrzeźwy mężczyzna miał pływać łódka po starorzeczu – tłumaczy Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Warunki tam są trudne, to teren bagnisty i podmokły, dlatego poprosiliśmy o pomoc strażaków. W akcję poszukiwawczą zaangażowany był także policyjny pies tropiący - dodaje.
Poszukiwanego na rzecze wędkarza ratownikom nie udało się odnaleźć. Jak się okazało mężczyzna sam bezpiecznie wrócił do domu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę