Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Kolejny wypadek. Policja prosi o rozwagę

Jedna osoba została ranna w wypadku do którego doszło ok.10.20 w Starych Kupiskach. Samochód osobowy marki renault, który wykonywał manewr skrętu w lewo został uderzony przez citroena, który usiłował wyprzedzał także jeszcze jeden samochód jadący między nimi.

Wszystkie samochody jechały od Łomży w kierunku Nowogrodu. Po wypadku citroen uderzył w betonowe ogrodzenie pobliskiego zakładu mięsnego, a renault obrócił się i zatrzymał na ogrodzeniu  chodnika prowadzącego do pobliskiej szkoły.

Po wypadku są utrudnienia w ruchu, ale droga jest przejezdna. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują do kierowców o rozwagę i ostrożną jazdę. Wczoraj w Łomży i najbliższej okolicy doszło do 10 zdarzeń drogowych. Dziś o poranku w wypadku drogowym między Jedwabnem a Przytułami zginął 34-letni mężczyzna, teraz kolejna osoba została ranna.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę