Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek na Studenckiej i kolizja na Legionów

Główne zdjęcie
Zdarzenie na Studenckiej

Kobieta trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów na ul. Studenckiej w Łomży. Niewiele później doszło do zderzenia aut na Alei Legionów.

Do pierwszego z wypadków doszło kwadrans po godzinie 9. na ul. Studenckiej. Kobieta kierująca Passatem wyjeżdżała z uliczki od pobliskiego przedszkola. Chciała skręcić w kierunku ul. Wojska Polskiego, gdy jadący w przeciwnym kierunku kierowca peugeota najprawdopodobniej zjechał na lewą stronę jezdni wyprzedzając inny samochód. Doszło do zderzenia peugeota z passatem, po którym ten pierwszy trafił jeszcze w pobliski słup oświetleniowy.
Kierująca passatem kobieta – według relacji świadków będąca w ciąży – została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Do zderzenia na Alei Legionów, pomiędzy Rondem Kościuszki a skrzyżowaniem z ul. Polową, doszło kwadrans przed godz. 11. Wyjeżdżający z parkinu samochód terenowy honda najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej Aleją Legionów skodzie. Samochody zderzyły się narożnikami. Są utrudnienia w ruchu.

Foto: Zdarzenie na Studenckiej
Foto: Zdarzenie na Studenckiej
Foto: Zdarzenie na Studenckiej
Foto: Zdarzenie na Studenckiej
Foto: Zdarzenie na Studenckiej
Foto: Zdarzenie na Legionów
Foto: Zdarzenie na Legionów
Foto: Zdarzenie na Legionów
Foto: Zdarzenie na Legionów
Foto: Zdarzenie na Legionów

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę