poniedziałek, 11 grudnia 2017 napisz DONOS@

Nieszczęśliwy wypadek w Nowogrodzie

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę w Nowogrodzie. Mała, 8-letnia dziewczynka najechała samochodem 2-letniego braciszka. Chłopczyk w ciężkim stanie został przetransportowany do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. - Jego stan jest krytyczny – mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży informując, że w Prokuraturze Rejonowej w Łomży prowadzone jest już postępowania w kierunku spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowie dziecka.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 8-letnia dziewczynka podczas zabawy wsiadła do zaparkowanego citroena, w którego stacyjce były pozostawione kluczyki – relacjonuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Dziewczynka przekręciła kluczyk i samochód ruszył najeżdżając na 2-letniego brata, który także bawił się koło samochodu. 
Jak wyjaśnia prokurator Kudyba samochód przygniótł dwulatka do stodoły. Obrażenia jakich doznał chłopiec są bardzo poważne. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. 
Prokurator Maria Kudyba podkreśla, że szczegółowo badane są wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0