Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nieszczęśliwy wypadek w Nowogrodzie

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę w Nowogrodzie. Mała, 8-letnia dziewczynka najechała samochodem 2-letniego braciszka. Chłopczyk w ciężkim stanie został przetransportowany do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. - Jego stan jest krytyczny – mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży informując, że w Prokuraturze Rejonowej w Łomży prowadzone jest już postępowania w kierunku spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowie dziecka.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 8-letnia dziewczynka podczas zabawy wsiadła do zaparkowanego citroena, w którego stacyjce były pozostawione kluczyki – relacjonuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Dziewczynka przekręciła kluczyk i samochód ruszył najeżdżając na 2-letniego brata, który także bawił się koło samochodu. 
Jak wyjaśnia prokurator Kudyba samochód przygniótł dwulatka do stodoły. Obrażenia jakich doznał chłopiec są bardzo poważne. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. 
Prokurator Maria Kudyba podkreśla, że szczegółowo badane są wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę