Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Awanse w ARiMR

Główne zdjęcie
Beata Orzołek

Beata Orzołek dotychczasowa dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży została powołana na stanowisko zastępcy prezesa ARiMR w Warszawie. W Łomży na fotelu dyrektora zastąpił ją dotychczasowy zastępca Wiesław Grzymała, przewodniczący Rady Miejskiej w Łomży.

Wiesław Grzymała
Wiesław Grzymała

Dr inż. Beata Orzołek dyrektorem ARiMR w Łomży została w styczniu 2016 roku. Wcześniej była m.in.  dyrektorem Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, i kierownikiem Biura Powiatowego w Kolnie. W centrali ARiMR w Warszawie będzie nadzorowała trzy departamenty: Baz Referencyjnych i Kontroli Terenowych, Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierząt oraz Departament Płatności Bezpośrednich.

W związku z awansem dyrektor Orzołek do centrali w Warszawie zwolnił się fotel dyrektora podlaskiego oddziału ARiMR w Łomży. Nowym dyrektorem zastał dotychczasowy zastępca Wiesław Grzymała, który jest przewodniczący Rady Miejskiej w Łomży. Podobnie jak Orzołek Grzymała do ARiMR powrócił w styczniu 2016 roku. Wcześniej – „za pierwszego rządu PiS” -  Grzymała był kierownika powiatowego biura ARiMR w Łomży. Po przejęciu władzy w kraju przez koalicję PO-PSL Grzymała – działacz PiS - został zwolniony z Agencji latem 2008 roku. Sąd orzekł kilka miesięcy później, że odbyło się niezgodnie z prawem.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę