Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Kolejne potrącenie rowerzysty

Do kolejnego w ostatnich dniach potrącenia rowerzysty doszło na ulicy Rybaki w pobliżu skrzyżowania ul. Zjazd w Łomży. Tym razem poszkodowana jest kobieta w wieku ok. 40 lat. Karetka pogotowia zabrała ją do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek wieczorem ok. godziny 19. Samochód, który potrącił kobietę wjeżdżał w ul. Rybaki z ul. Zjazd. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do wypadku.

To kolejne potrącenie rowerzysty w Łomży. Wczoraj na ul. Zawadzkiej potrącony został 11-latek, który przejeżdżał przez ulicę przejazdem dla rowerów na ścieżce rowerowej łączącej Skate Park przy ul. Księżnej Anny z Parkiem Jana Pawła II. Chłopak w wypadku doznał m.in. poważnych obrażeń głowy. W ciężkim stanie, został przewieziony do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę