sobota, 16 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Po wypadku utrudnienia w ruchu na drodze Łomża – Śniadowo

Cztery samochody – dwie osobówki i dwie ciężarówki – uczestniczyły w wypadku do jakiego doszło w okolicach wsi Zagroby między Konarzycami a Śniadowem na drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Z pierwszych informacji wynika, że sprawcą wypadku może być kierowca osobowego BMW, który pozostawił pojazd w rowie i oddalił się z miejsca zdarzenia. Po wypadku droga była całkowicie zablokowana, ale policjanci zaczynają już przepuszczać ruch wahadłowo.

Z pierwszych informacji wynika, że kierowca osobowego BMW jadąc w kierunku Łomży zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w naczepę ciężarki jadącej w przeciwnym kierunku. Osobówka po zderzeniu wpadła do przydrożnego rowu. Także do rowu wpadła i przewróciła się na bok kolejna ciężarówka, której kierowca widząc zdarzenie chciał uniknąć zderzenia z jadącą wprost na niego osobówką. 
Nieznacznie uszkodzony został także osobowy citroen, który został uderzony fragmentami roztrzaskanego BMW.
Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych. Ruch, który poczatkowo był całkowicie zablokowany odbywa się teraz wahadłowo. Policja podaje, że kierowca BMW po wypadku pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia i jest teraz poszukiwany.

To drugi dziś wypadek drogowy w regionie. Rano, około godz. 8. doszło do zderzenia dwóch osobowych renaultów megane i scenic na Alei Piłsudskiego przy wjeździe do szpitala. Jadący Aleją Piłsudskiego od ul. Kazańskiej samochód został uderzony w bok, przez auto, które nadjechał od Szosy Zambrowskiej i usiłowało zjechać do szpitala. Jadąca w pierwszym samochodzie 10-letnia dziewczynka została zabrana do szpitala na szczegółowe badania.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0