Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Po wypadku utrudnienia w ruchu na drodze Łomża – Śniadowo

Cztery samochody – dwie osobówki i dwie ciężarówki – uczestniczyły w wypadku do jakiego doszło w okolicach wsi Zagroby między Konarzycami a Śniadowem na drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Z pierwszych informacji wynika, że sprawcą wypadku może być kierowca osobowego BMW, który pozostawił pojazd w rowie i oddalił się z miejsca zdarzenia. Po wypadku droga była całkowicie zablokowana, ale policjanci zaczynają już przepuszczać ruch wahadłowo.

Z pierwszych informacji wynika, że kierowca osobowego BMW jadąc w kierunku Łomży zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w naczepę ciężarki jadącej w przeciwnym kierunku. Osobówka po zderzeniu wpadła do przydrożnego rowu. Także do rowu wpadła i przewróciła się na bok kolejna ciężarówka, której kierowca widząc zdarzenie chciał uniknąć zderzenia z jadącą wprost na niego osobówką. 
Nieznacznie uszkodzony został także osobowy citroen, który został uderzony fragmentami roztrzaskanego BMW.
Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych. Ruch, który poczatkowo był całkowicie zablokowany odbywa się teraz wahadłowo. Policja podaje, że kierowca BMW po wypadku pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia i jest teraz poszukiwany.

To drugi dziś wypadek drogowy w regionie. Rano, około godz. 8. doszło do zderzenia dwóch osobowych renaultów megane i scenic na Alei Piłsudskiego przy wjeździe do szpitala. Jadący Aleją Piłsudskiego od ul. Kazańskiej samochód został uderzony w bok, przez auto, które nadjechał od Szosy Zambrowskiej i usiłowało zjechać do szpitala. Jadąca w pierwszym samochodzie 10-letnia dziewczynka została zabrana do szpitala na szczegółowe badania.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę