Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

11-letni rowerzysta poważnie ranny

Potrącony przez samochód wczoraj po południu rowerzysta z Łomży ma 11 lat. Ranny, w ciężkim stanie, został przewieziony do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Chłopak w wypadku doznał m.in. poważnych obrażeń głowy. Za kierownicą daewoo nexia, które potrąciło rowerzystę, siedziała 33-letnia kobieta. Policja podaje, że była trzeźwa.

Do wypadku doszło około 17.30 na ulicy Zawadzkiej na wysokości Parku Jana Pawła II. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta jadąc lewym pasem dwujezdniowej drogi w kierunku Galerii Veneda nie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych i przejazdem dla rowerów „w dołku” pomimo że samochody jadące prawym pasem tej jezdni już stały przepuszczając rowerzystę. Daewoo nexia z dużą siłą uderzyło w młodego rowerzystę. Kierująca samochód zatrzymała dopiero ok. 20 -30 metrów dalej. Samochód miał rozbitą przednią szybę, a rower znajdował się pod samochodem.

Potrącony 11-latek został natychmiast przewieziony do szpitala w Łomży, po czy trafił do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. W wypadku doznał bardzo poważnych obrażeń m.in. głowy.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę