Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Sukcesy lekkoatletów

Podczas rozgrywany w Białej Podlaskiej Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski dobrze zaprezentowali się nasi... Piotr Krzyżanowski i Marzena Banach z klubu Narew Łomża udanie debiutowali w seniorskiej imprezie. Oboje skakali w dal. Piotr Krzyżanowski skacząc 7,18 zajął miejsce dziewiąte a Marzena Banach z wynikiem 5,89 była 11.ta.

Przed seniorami, którzy kończyli zmagania w mistrzostwach Polski, stadion w Białej Podlaskiej opanowali 14- i 15-latkowie. W imprezie pod nazwą Samsung Athletic Cup startowali najlepsi w tej kategorii wiekowej w kraju, wyłonieni w eliminacjach wojewódzkich. Na najwyższym stopniu podium stanęli dwaj podopieczni Andrzeja Korytkowskiego: Arkadiusz Wojno z Wysokiego Mazowieckiego z czasem 36,23 s na 300 m i Daniel Chyliński ze Śniadowa z rezultatem 2:34,52 na 1000 m.

Przy okazji mistrzostw w Białej Podlaskiej zebrał się zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, który zatwierdził składy polskiej reprezentacji na imprezy międzynarodowe. W Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych do lat 18 w Marakeszu (13-17 lipca) w skoku w dal wystartuje m.in.: 16-letnia Marzena Banach z klubu Narew Łomża.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę