Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tragiczna śmierć na Glogera

W garażu jednego z domów przy ul. Glogera w Łomży znaleziono ciało 20-latka. Młody mężczyzna przebywał w samochodzie. Przyczynę śmierci określić ma sekcja zwłok, ale ze wstępnych informacji wynika, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Tragicznego odkrycia dokonano w poniedziałek wieczorem, ok. 17.40. 20-latek był sam w samochodzie. Okoliczności jego tragicznej śmierci, pod nadzorem łomżyńskiej prokuratury, wyjaśniają policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę