Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Józef Piątek, burmistrz Nowogrodu nie żyje

Główne zdjęcie
Józef Piątek

Po ciężkiej chorobie zmarł Józef Piątek, burmistrz Nowogrodu. Miał 61 lat. Samorządem w Nowogrodzie kierował przez ponad 20 lat. Wystawienie ciała śp. Józefa Piątka odbędzie się dziś (6. czerwca) w domu pogrzebowym Epitafium w Nowogrodzie od 17.00. Wyprowadzenie ciała do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Nowogrodzie jutro - w środę 7. czerwca o godz. 11.00 na Mszę św. pogrzebową, a następnie pochowanie na miejscowym cmentarzu parafialnym.

Józef Piątek, urodził się 12. 04.1956 r. w Dobrymlesie. Funkcję burmistrza miasta i gminy sprawował w latach: 1990-1994, 1994-1998, 1998-2002, 2006-2010, 2010-2014 oraz obecnie 2014 - (2018)
- Dobry, życzliwy człowiek – wspomina Marek Olbryś, przyjaciel zmarłego. 
- Aż trudno uwierzyć, że go nie ma. Był bardzo zaangażowany w sprawy lokalne – dodaje Lech Marek Szabłowski, wicestarosta łomżyński.   

Józef Piątek był m.in. współorganizatorem Ogólnopolskich Dni Kultury Kurpiowskiej, które w tym roku mają odbyć się w Nowogrodzie po raz 24. Za kultywowanie tradycji kurpiowskiej w tym roku Józef Piątek otrzymał przyznawaną przez Związek Kurpiów nagrodę „Kurpika za „budzenie tożsamości".


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę