Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Utrudnienia na Piłsudskiego

Przez tydzień kierowcy muszą liczyć się z większymi utrudnieniami w ruchu także na Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zakład Dróg Miejskich MPGKiM rozpoczął prace związane z wykonywaniem miejsca do zawracania pojazdów przed skrzyżowaniem z Aleją Legionów oraz zmianą organizacji ruchu na wyjeździe z ul. Broniewskiego.

Jak informuje Mariusz Zapert, zastępca dyrektora MPGKiM, po zakończeniu prac z ul. Broniewskiego kierowcy na Piłsudskiego będą mogli skręcać tylko w prawą stronę, a ci którzy będą chcieli jechać w lewo, po przejechaniu ok. 50 metrów w kierunku Al. Legionów, będą mogli zawrócić. W związku z pracami do końca tygodnia wyłączony z ruchu ma być lewy pas Alei Piłsudskiego.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę