Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Lipa padła na Przyjaźni

Jedna z lip rosnących przy ul. Przyjaźni w Łomży przewróciła się. Drzewo upadając zahaczyło o stojący w pobliżu samochód uszkadzając go. Strażacy mówią, że wywrócenie drzewa spowodował podmuch wiatru, ale właściciel auta podejrzewa, że lipa upadła, bo w trakcie remontu chodników i ulicy podcięto jej korzenie – co dobrze widać na zdjęciach wyrwanej karpy.

Do zdarzenia ok. 13.45. Według danych z IMGW wiatr w porywach osiągał wówczas w okolicach Łomży prędkość do niespełna 12 metrów na sekundę.   
Skoda, o którą zahaczyło upadające drzewo, ma uszkodzony zderzak, światła i porysowany lakier na prawym boku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę