Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Roztańczony Dzień Dziecka w Bursztynowej

W sobotę, 3 czerwca w Galeria Bursztynowa zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z atrakcji przygotowanych z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Na uczestników imprezy czekać będą m.in. warsztaty taneczne, które poprowadzą tancerze z popularnego programu telewizyjnego You Can Dance oraz Turniej FIFA 2017 na playstation 4.

Wielkim krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarium Galerii Bursztynowej, czyli Dzień Dziecka. Z tej okazji największe w promieniu 120 km centrum handlowe przygotowało moc atrakcji dla dzieci i młodzieży!

Na uczestników imprezy czekać będą warsztaty taneczne, które poprowadzą Bartosz Wójcik i Julia Adamczyk – tancerze z popularnego programu telewizyjnego You Can Dance, Turniej FIFA 2017 na playstation 4, a także symulatory jazdy, dzięki którym będzie można przenieść się w świat wyścigów rajdowych.

Ponadto, w programie imprezy znajdą się warsztaty wykonywania lalek oraz tort dla dzieci.

Partnerem wydarzenia jest salon optyczny New Vision, który również przygotował szereg atrakcji i promocji z okazji Dnia Dziecka. Do udziału w wydarzeniu Galeria Bursztynowa zaprasza w sobotę, 3 czerwca. Szczegółowy plan wydarzenia znajdziecie na stronie Galerii Bursztynowej

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę