poniedziałek, 18 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif
tekst płatny

Roztańczony Dzień Dziecka w Bursztynowej

W sobotę, 3 czerwca w Galeria Bursztynowa zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z atrakcji przygotowanych z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Na uczestników imprezy czekać będą m.in. warsztaty taneczne, które poprowadzą tancerze z popularnego programu telewizyjnego You Can Dance oraz Turniej FIFA 2017 na playstation 4.

Wielkim krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarium Galerii Bursztynowej, czyli Dzień Dziecka. Z tej okazji największe w promieniu 120 km centrum handlowe przygotowało moc atrakcji dla dzieci i młodzieży!

Na uczestników imprezy czekać będą warsztaty taneczne, które poprowadzą Bartosz Wójcik i Julia Adamczyk – tancerze z popularnego programu telewizyjnego You Can Dance, Turniej FIFA 2017 na playstation 4, a także symulatory jazdy, dzięki którym będzie można przenieść się w świat wyścigów rajdowych.

Ponadto, w programie imprezy znajdą się warsztaty wykonywania lalek oraz tort dla dzieci.

Partnerem wydarzenia jest salon optyczny New Vision, który również przygotował szereg atrakcji i promocji z okazji Dnia Dziecka. Do udziału w wydarzeniu Galeria Bursztynowa zaprasza w sobotę, 3 czerwca. Szczegółowy plan wydarzenia znajdziecie na stronie Galerii Bursztynowej

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0