Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Karatecy z medalami

Siedem medali w tym cztery złote przywieźli młodzi łomżyńscy karatecy z XIII Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Ostrowi Mazowieckiej. Rywalizowało w nim 164 zawodników z 15 klubów z całej Polski.

- Pierwsze miejsca zajęli: Hubert Kamiński w kategorii kumite (walki) dzieci młodsze rocznik 2008 – 2009 do 30 kg, Akhmed Debizov w kategorii kumite młodzicy rocznik 2003 – 2002 do 50 kg, Bartłomiej Gawarecki w kategorii kumite dzieci rocznik 2006 – 2007 do 45 kg,  Łukasz Michalak w kategorii kumite dzieci rocznik 2006 – 2007 do 40 kg – podaje Marek Czech, instruktor z Łomżyńskiego Klubu Karate dodając, że Hubert Kamiński swoje walki wygrywał w bardzo efektownym stylu trafiając przeciwników w kask nogą po tzw. „obrotówce”. - Akhmed zaś wszystkie swoje walki stoczył z zawodnikami rok starszymi, a do tego o wiele cięższymi (nawet 10 kg). Bartek Gawarecki również wszystkie swoje walki toczył z zawodnikami rok starszymi, jedną z nich kończąc przed czasem.

Na drugim miejscu podium stanął Patryk Rejnhard, który startował w kategorii kumite pierwszy krok dzieci młodszych 2008 – 2009 rok do 25 kg. Również w kategorii kumite pierwszy krok, ale do 35 kg miejsce trzecie zajął Patryk Mierzejewski. Na najniższym miejscu na podium stanęła również Nikola Trzcińska, która startowała w kategorii kumite młodziczki rocznik 2002 – 2003 do 55 kg.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę